0532 667 95 12 Namaz Elbisesi Modelleri En Uygun Namaz Elbisesi - Ala Tesettür Whatsapp Sipariş
Satış ve Destek Hattı 09.00-18.00
Dil
Dil Değiştir Kur Seçiniz
   
 
 
 
 
     
Fiyat aralığına göre filtreleme
Filtreleme
Namaz Elbisesi Kategori

NAMAZ ELBİSESİ

Hem evinizde hem de dışarıda ibadet ederken tesettürünüzü sağlayacak pratik namaz elbiselerine ÂLÂ Tesettür’ün online avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Özellikle çalışan kadınların ve öğrencilerin dışarıda bulundukları zamanlarda işlerini kolaylaştıracak namaz elbisesi modelleri, ÂLÂ Tesettür’de sizlere sunuluyor. Hem kolay giyilebilen hem de rahat tasarımlara sahip modeller, ÂLÂ Tesettür farkıyla kapınıza kadar geliyor.

Pratik yapısı ile çabuk giyip çıkarmanıza olanak sağlayan ürünler; pantolon, etek, pijama ya da gecelik gibi mevcut kıyafetleriniz üzerine rahatlıkla giyilebilme özelliği ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Dar zamanlarda ibadet etmenizi kolaylaştıracak ürünleri çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Farklı desen alternatiflerine sahip namaz elbiseleri, buruşmayan kumaştan üretiliyor. Kategoride yer alan modellerimizi, günlük ibadetlerinizin yanı sıra Hac ve Umre ibadetinizi yerine getirirken, Kur’an-ı Kerim okurken ve dinlerken ya da türbe ve mezarlık ziyaretlerinde de kullanabilirsiniz.

İster evinizde ister dışarıda ibadet ederken kullanabileceğiniz rahat ve pratik namaz elbiselerine, ÂLÂ Tesettür’ün kapıda ödeme, kredi kartına 9 taksit, uygun fiyat, ücretsiz iade ve değişim avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.
Bu site ProjeSoft E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.