Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri

Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri

09 Ağustos 2018

Şık görünmek sadece düğün ve davetiler için gerekmese de bayanlar gündelik hayatın tamamında ilgi çekmek ister. Bu yazımızda Düğün için pantolon bluz kombinleri konusunu ele alacağız, sizi siz yapan kesinlikle tarzınız ancak belli tarz oluşturmak istiyorsanız kesinlikle bu kombinlere bakmalısınız.


Bayanların Düğünlerde Tercih Edebileceği Kombinler

Bayanlar sadece düğün değil normal hayatında da bu tarz kombinleri deneyebilir, giyim konusunda karşımıza detaylı bir örüntü çıkmasına rağmen bunlar maalesef bir kombin olarak düşünülemez. Kombinde bulunması gereken en önemli özellik dikkat çekmeden şık olabilmektir, karşıdaki kişi size baktığı zaman gözlerini sizden alamıyor ise doğru bir kombin seçeneğinden söz edebiliriz.
Öncelikle elbise ya da pantolon üzerinde karar vermeniz gerekmektedir, elbise kendi başına bir kombindir ve ayakkabı ile birlikte sizi tamamlar. Pantolon seçeneği üzerinde durursanız, bunun yanında bluz da belirlemelisiniz. Düğün için pantolon bluz kombinleri olarak karşınıza birçok seçenek çıkacaktır, şimdi bu seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

Siyah Pantolon Kombinleri

Bu aşamada ilk olarak siyah ya da kısmen koyu pantolon üzerinden yapalım, eğer koyu bir pantolona sahip iseniz karşınıza şu seçenekler çıkacaktır;
1. Siyah pantolon ister kot ister kumaş ne olursa olsun, beyaz gömlek ya da beyaz bluz ile tamamlanmalıdır. Bu kombinde ortamda aşırı sert görünmek istiyorsanız bluz siyah olabilir ancak hem pantolon hem de bluz siyah ise ayakkabı da buna uygun olarak siyah olmalıdır. Bluz seçeneğini beyazdan yana kullandıysanız, ayakkabı açık pembe ya da beyaz olabilir. Düğün için pantolon bluz kombinleri içerisinde en yaygın olan kombin bu şekildedir.
2. Siyah pantolon üzerine sarı bluz kombini de tercih edilen 2.durumdur. Bu kombinde sneaker ayakkabı(beyaz) ile basit siyah deri çanta kombin edilebilir. Düğünlerde dikkat çekici bir görüntü oluşturabilir ancak bluzun koyu sarı renkte olmasına dikkat etmeliyiz.
3. Siyah pantolon için son kombin ise siyah bluz kombini, transparan ve dekolte detayları çekici olan siyah bluz iyi bir tercih olacaktır. Kahverengi şeffaf bir topuklu da aslında bu kombinde sırıtmaz.

Beyaz Pantolon Kombinleri

Beyaz pantolon özellikle düğün gibi organizasyonlarda ön plana çıkıyor, kumaş ya da kot olması aşırı bir farklılık yaratmasa da genelde kullanılan türü kumaştır.
1. Paçaları geniş beyaz bir kumaş pantolon üzerine; siyah, açık lacivert, açık pembe ve fıstık yeşili bluz kullanılabilir. Bluz dar olması önemlidir zira pantolon geniş olduğu için ortaya simetrik bir görüntü çıkmalıdır. Ayakkabı olarak kesinlikle siyah tercih etmelisiniz, topuklu olması tercihinize kalmıştır.
2. Dar paça beyaz Jean’a sahip iseniz, üzerine koyu gömlek ya da siyah bluz kullanabilirsiniz. Çanta ile bluz rengi bu aşamada daha uyumlu olmalıdır, pantolon zaten dar olduğu için çanta rahatlatıcı bir etki yaratacak ve kombininiz oluşacaktır. Düğün için pantolon bluz kombinleri seçeneklerinde klasik ve spor tarzı bir görüntü istiyorsanız bu kombini tercih etmelisiniz.
3. Beyaz yüksek bel, bol ve pideli pantolonunuz var ise, üzerine renk fark etmeksizin bir bluz giyebilirsiniz ancak sivri topuklu bir ayakkabı ile bunu tamamlamalısınız.

Düğün Kombinleri Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Düğünlerde hepimiz normal hayatta olduğumuzdan daha da şık olmak isteriz, ancak bunun için biraz kendimizi zorlamalıyız. Genel olarak klasik bir yapımız var ise allı, pullu gibi etmenlerden hoşlanmayabiliriz, düğünde normal olarak kombinlere etki edecektir. Siz tarzınızdan taviz vermek istemiyorsanız siyah pantolon ve siyah bluz tercihler arasında olmalıdır. Düğün için pantolon bluz kombinleri hakkında ne kadar araştırma yaparsanız yapın, aradaki uyumu kesinlikle siz belirlemelisiniz.
Çanta ve ayakkabı seçenekleri fazla yok ise pantolon ve bluz tercihini buna göre oluşturabiliriz. Örnek olarak verecek olursak sneaker bir ayakkabıya sahip iseniz pantolon kumaş değil kot olmalıdır. Çanta olarak baktığımızda ise bluz rengi ile aşırı farklı olmamalı, oluşacak karışıklık düğünde zor anlar yaşamanıza neden olabilir.

Bayanlar İçin Farklı kombin Seçenekleri

Bu şekilde iki kombin seçenekleriniz arasında bulunsun ama ortalamadan daha da güzel bir kombin çıkarmak istiyor iseniz bu birazda size bağlıdır. Marka ve fiyatlardan bağımsız olarak her bütçeye uygun kombinler meydana getirebilirsiniz.

Pratik Kombin Oluşturma

Hali hazırda bir kombine sahip değilseniz ve vaktiniz az ise kombin oluşturmak çok zor bir olay değildir. Basit ve sade kombinler oluşturarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Düğün için pantolon bluz kombinleri oluşturmak aslında sanıldığı kadar zor bir iş değildir, yapmanız gereken tek şey uyumlu renkleri bir araya getirmek olacaktır.


Elde bulunan kıyafetleri bilmemiz ve gün yüzüne çıkarmamız gerekir, kombin yapma işlemine pantolon seçerek başlamak son derece mantıklıdır. Pantolon diğerlerine oranla daha pahalı olduğu için diğerlerini temin etmek kolay olur. Daha sonra ise gömlek ya da bluz seçenekleri üzerinde durmalıyız, bluz seçerken pantolon rengi ile uyumlu olması önemlidir ve ek olarak üzerine ceket giyecekseniz bu üçlü arasında uyuma dikkat etmelisiniz.


Deri pantolon ya da deri eteğe sahip iseniz durum biraz daha farklı olmak zorundadır. Siyah deri pantolon üzerine geniş açık bir bluz düşünebilirsiniz. Pratik kombin oluşturma da amaç iki tarafın farklı özelliklere sahip olarak bir etki yaratmasıdır. Pantolon dar ise bluz geniş, tam tersi bluz dar ise pantolon geniş paçalı olabilir. Kombindeki amaç tek düz olmaktan çok etkileyici bir örüntüye sahip olmaktır.

Düğün İçin Pantolon Bluz Kombinleri

Genel hatları ile kombinin nasıl olması gerektiği ve dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettik. Düğün bizler için önemli olduğu için, insan ister istemez bu özel günde şık görünmek isteyecektir. Düğün için pantolon bluz kombinleri sayesinde bu şıklık daha da etkileyici bir hal alabilir ancak ne kadar kombin söylersek söyleyelim burada son kararı siz vermelisiniz.


Normal bir kombinden bir takım düzenlemelerde yapabilirsiniz, örnek olarak siyah sivri bir topuklu ayakkabınız yok ise kahverengi topuklu ile telafi edebilirsiniz, kombin bu şekilde tamamen bozulmaz ve görüntü açısından anormal olmaz. Sizin yapacağınız değişikler kendi tarzınızı yansıtacaktır ve bu sayede dış etmenlerden tamamen kurtulmuş olacaksınız. Yapılan araştırmalara dayanarak şunu söylemekte fayda var, insanın sevdiği onun karar almasına etki eder ve onun tarzı olur. Şık görünmek önemlidir ancak bu kombinin içinde mutlu bir insanda olmalıdır. İnsan mutlu değil ise dünyanın en güzel kombini bile onu göstermede yetersiz kalır.


Düğün için pantolon bluz kombinleri oldukça fazladır, karar vermek için oldukça zamanınız fazla ise araştırmaya devam edin, eğer zamanınız az ise pratik yöntemlerle kombin oluşturabilirsiniz. Umarım bu yazımız ile birlikte kafanızdaki soru işaretlerini gidermişizdir, karar almak için yardımcı olabilmişizdir.

Blog Sayfası
1
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.